Proje Açıklaması

  • Proje Adı: Biçer Plaza
  • Proje Kategori: Devam Eden Projeler
  • Ekleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 13:22

Fotoğtaf Galerisi

Genel Özellikler


Bir Mirac Taahhüt projelendirme ve taahhüt işidir. İskenderun'un yeni iş merkezi ikonu konumundaki BİÇER PLAZA'nın, muazzam Bodrum+Zemin+11 Kat mimarisiyle 1 ticari işyeri, 2 kafeterya işyeri, ve 19 ofis dairesi bulunmaktadır. Ofis Daireleri 184 m2 brüt alana sahip olup, 4 oda 1 mutfak ve 2 WC'den oluşmaktadır.

BİÇER PLAZA, eşşiz aluminyum kompozit dış cephesi, modern ve lüks ofis konseptine uygun silikon cepheleriyle İskenderun İlçesinin yeni marka değeri olmaya adaydır. Günümüzde şehir merkezinin yöneldiği Şevre Mıntıkasındaki Eserimiz, PrimeMall AVM, Adliye ve Bankalar gibi önemli noktalara yakınlığıyla önemli bir konumdadır. 

ÇALIŞANLARA FULL MOTİVASYON
Konut projelerimizde, sakinleri için yarattığımız yaşam alanları ve sosyal alanları baz alarak, BİÇER PLAZA'daki işyerlerindeki ofis çalışanlarının motivasyonunu en yüksekte tutmak amaçlı olarak, Eser'imizin son katında çok amaçlı sosyal alanlar oluşturulması projelendirlmiştir.  

Ulaşım Bilgileri

Biz Sizi Arayalım

Her ihtiyaca uygun satılık konut projelerimiz ve birbirinden avantajlı satılık daire seçeneklerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım.

  • Copyrigt © 2018 ASA Web Tasarım