Proje Açıklaması

  • Proje Adı: Aden Life
  • Proje Kategori: Tamamlanan Projeler
  • Ekleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 13:18

Fotoğtaf Galerisi

Genel Özellikler

ADEN LIFE, kusursuz mimarisi ve akıllı ev sistemiyle İskenderun’un yeni ikonu…

ADEN LIFE, İskenderun’un kuzey doğusunda, yaklaşık 4 metre rakım yüksekliği ve denize uzaklığı 150 metre olan, İskenderun’un gelişmekte olduğu Karaağaç mıntıkasının hemen girişinde, İskenderun’un merkezinin dışında fakat aynı zamanda 4 dakika uzaklıkla hemen içinde, beton yığınlarının değil yeşil alanların hakim olduğu, kişisel otoparklarının bulunduğu, geniş rekreasyon alanlarına sahip daha kaliteli bir yaşam sunan, sadece konut sahibi olmak değil bunun yanında kaliteli bir yaşam alanına sahip olmak isteyenler için cazip bir noktadır.

HAYALLERİNİZDEKİ SAKLI CENNETİNİZ – ADEN LIFE

ADEN LIFE 16.000 m2 lik bir alan üzerinde %75’i yeşil alan olmak üzere, arsa etrafında konumlanan 3 katlı 7 adet blok ve 4 katlı 2adet blok ile bu blokların ve arsanın tam merkezinde bulunan Sosyal Tesisten oluşmaktadır.  9 Blokta 8 farklı tipte 56 adet konut bulunmaktadır.

Site içerisine araç alınmamaktadır. Konut sahipleri araçlarını kendi evlerinin önünde oluşturulan özel alanlara park edip, site içerisine kendi blok veya evlerinden giriş yapmaktadır.


ADEN LIFE
, İskenderun’da site bazında ilk kez uygulanan akıllı ev sistemiyle çözümlenmiş akıllı evlerden oluşmaktadır. 
ADEN LIFE Peyzaj alanı,  siteyi çepeçevre dolaşan su ögesi, yürüyüş yolları, yeşil alanlar ve Sosyal Tesis ile desteklenmiştir.

Sitenin tam merkezinde bulunan Sosyal Tesis, zemin katta kafe, lounge oturum, bilardo, masa tenisi bölümleri ve bir adet büfe içermektedir. Sosyal Tesisin ortasına yerleştirilen merdivenden aşağıya, bodrum kata inildiğinde ise Fitness salonu, Türk hamamı, saunası, buhar odası, dinlenme odası, Ulusal standartlarda 4.50 metre tavan yüksekliğine sahip squash salonu ve bir adet cep sineması bulunmaktadır.


Ulaşım Bilgileri

Biz Sizi Arayalım

Her ihtiyaca uygun satılık konut projelerimiz ve birbirinden avantajlı satılık daire seçeneklerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım.

  • Copyrigt © 2018 ASA Web Tasarım